پرش لینک ها

تامین تجهیزات

Server

شركت اينوتک با تكيه بر دانش و تخصص كارشناسان خود توانايی اين را دارد كه بتواند در زمينه تامين سخت افزار و سرور به شركت‌ها و سازمان‌ها، موارد مورد نيازشان را ارائه كند. از مزايای ما ، می‌توان به مشاوره حرفه‌ای و نیازسنجی جهت تامین تجهیزات و همينطور تضمين اصالت و سلامت تجهيزات اشاره كرد.

Switch/Router

شرکت اینوتک آماده تامین تجهیزات زیرساخت شبکه و لایسنس آن‌ها، نظیر Router های سیسکو سری 7200 ، 7600، 3800، ASR و…، و همچنین Switchهای سیسکو سری 2960، 3750، 3850، 4500، 9300 و… است.

Storage

شركت اينوتک با تكيه بر دانش و تخصص كارشناسان خود توانايی اين را دارد كه بتواند در زمينه تامين استوريج به شركت‌ها و سازمان‌ها، موارد مورد نيازشان را ارائه كند. از مزايای شركت اينوتک در اين زمينه، می‌توان به مشاوره حرفه‌ای و نیازسنجی جهت تامین تجهیزات و همينطور تضمين اصالت و سلامت تجهيزات اشاره كرد.

Firewall/Utm

شرکت اینوتک آماده‌ی تأمین تجهیزات امنیتی نظیر فایروال‌های سخت افزاری و نرم افزاری (UTM) همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش و همچنین لایسنس‌های امنیتی برای سازمان‌ها است.

Cisco

شركت اينوتک امکان تامين و ارائه لایسنس اورجينال محصولات سیسکو اعم از Cisco ISE ,Cisco ACS ,Cisco Prime ,Cisco Router ,Cisco Switch ,Cisco Firewall ,Cisco CUCM ,Cisco Nexus ,Cisco ASR را دارا است.

Vmware

شركت اينوتک امکان تامين و ارائه لایسنس اورجينال محصولات VMware اعم ازESXi ,VCSA Enterprise VSAN , vRealize Suite ,NSX ,vRealize network insight را دارا است. تجربه كارشناسان شركت اينوتک برای راه‌اندازی اين محصولات در سازمان‌های مختلف، می‌تواند به سازمان شما كمک كند تا بالاترين كارايی از ساختار مجازی خود استفاده نماييد.

Hpe

شركت اينوتک امکان تامين و ارائه لایسنس اورجينال محصولات سيتريكس اعم از HP Insight Control ,HP iLO , OneView ,HP Cluster Management را دارا است.

Microsoft

شركت اينوتک تامین کننده لایسنس‌های اصلی محصولات مایکروسافت و ارائه خدمات به بسیاری از سازمان‌های خصوصی و دولتی کشور است. لايسنس‌های ارائه شده از شركت اينوتک ۱۰۰% اورجينال بوده كه قابليت استعلام از مايكروسافت را دارا است.

Splunk

نرم افزار Splunk، پلتفرمی قدرتمند جهت جمع آوری لاگ‌ها، جستجو، مشاهده، آنالیز و تحلیل داده‌ها است كه به ما این امکان را می‌دهد که بتوانیم ارتباط بین تغییرات و رخدادهای مختلف در بخش‌های گوناگون را پیدا کرده و آن را برطرف کنیم. يكی از محاسن Splunk نسبت به محصولات مشابه اين است كه بدون نیاز به افزودن SNMP یا موارد دیگری می‌تواند نقش مانيتورينگ را در شبكه ايفا كند. شركت اينوتک تامین کننده لایسنس‌های نرم‌افزار Splunk‌ است كه با توجه به تجربيات كارشناسان خود می‌تواند اين سرويس را در شبكه سازمان‌ها و بانک‌های مختلف، به بهترين شكلی را‌ه‌اندازی كنند.

Citrix

شركت اينوتک امکان تامين و ارائه لایسنس اورجينال محصولات سيتريكس اعم از, Citrix XenApp ,Citrix XenDesktop Citrix XenServer ,Citrix NetScaler را دارا است.

IntelliView

IntelliNAC محصول کارا و قابل اطمینان شرکت Verifone برای جمع آوری، هدایت و مدیریت تراکنش‌های شبکه پرداخت و همچنین به روزرسانی و مدیریت پایانه‌ها است. درواقع نسل جدید و توسعه یافته MegaNAC است که امکانات و بخصوص نرم افزار مدیریت شبکه (NMS) بسیار پرکاربرد و قدرتمند به آن افزوده شده است. با استفاده از Intellinac، انتقال الکترونیکی تراکنش ها، در حجم و سرعت بسیار بالا امکان پذیر خواهد شد. IntelliView نرم افزار پیشرفته مدیریت شبکه های پرداخت الکترونیک است و مربوط به مدیریت و مانیتورینگ دستگاه‌های IntelliNAC است. شرکت اینوتک آماده همکاری برای تهیه و تامین انواع لایسنس IntelliView، مربوط به مدیریت و مانیتورینگ تجهیزات IntelliNAC است.