سالی که HPE همه چیز را برای مشتریانش تغییر داد

راه صحیح کسترش حفاظت از داده ها به cloud

داده‌ها سریعتر از همیشه از edge به Cloud تولید می‌شوند و مشتریان برای ساده سازی کارها، برآورده کردن هر SLA و باز کردن قفل داده‌های خود، باید حفاظت از داده‌ها را مدرن کنند. Cloud یک توسعه منطقی استراتژی حفاظت از داده‌های سازمانی است. اما امروزه بازدهی کافی را ندارد زیرا فناوری اطلاعات با هزینه‌های گزاف خروج، قفل cloud و عدم توانایی استفاده از این داده‌ها برای چیزی بیشتر از بیمه نامه کار می‌کند.

به همین دلیل شرکت HPE هیجان خاصی نسبت به تهیه Backup از HPE Cloud Volumes دارد. این سرویس جدید Backup از Cloud سازمانی که در ماه ژوئن راه اندازی شد، سادگی مورد نظر شرکت‌های IT را ارائه می‌دهد اما بدون هزینه‌های خروج، بدون قفل شدن Cloud و با داده‌های محافظت شده به راحتی می‌توانید به cloud دسترسی داشته باشید برای تجزیه و تحلیل و  آزمایش و توسعه و…

تبدیل فضای ذخیره سازی به عنوان سرویس

مشتریان HPE می‌خواهند از مدیریت مراکز داده به سمت ارائه خدمات Cloud حرکت کنند. اما چالش‌های چرخه‌های طولانی خرید، هزینه‌های پیشین سرمایه، تهیه بیش از حد کالا و کمبود منابع فناوری اطلاعات، سرعت را کاهش می‌دهد. همه گیری جهانی بیشتر بر این سد معبرها تأکید کرده و مصرف به عنوان سرویس را به یک اولویت فوری افزایش داده است.

به همین دلیل است که  HPE GreenLake را شرکت HPE برای ذخیره سازی در سال 2020 دو برابر کرده است. با استفاده از این فضای ذخیره سازی منحصر به فرد، مشتریان می‌توانند نتایج کسب و کار را سریعتر ارائه دهند و با استفاده از این سرویس پتانسیل  باز کردن تمامی داده‌ها را برای همه با استفاده از cloud services برای storage بهینه سازی کرده است.

ثابت شده است که این خدمات مبتنی بر مصرف، بهره وری و چابکی را تقویت می‌کنند. مشتریان HPE GreenLake با استقرار در پروژه‌های جهانی فناوری اطلاعات 40٪ افزایش بهره وری فناوری اطلاعات از طریق کاهش بارهای پشتیبانی و 65٪ کاهش زمان حضور در بازار را مشاهده کردند.

اشتراک
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی نظرات