معرفی اینوتک

شرکت گسترش هزاره فن آوری ایده نوین با نام تجاری اینوتک، از سال 86 به عنوان یک شرکت دانش بنیان، در حوزه شبکه و مخابرات (ICT) شروع به فعالیت نموده است.
این مجموعه بر پایه کادر مدیریتی و فنی خود، که اغلب از مدرسین در بخش IT بهترین موسسات و سازمان‌های کشور است، در راستای هدف خود، مبتنی بر همگام سازی این صنعت با دانش روز دنیا و با شعار ارائه تکنولوژی‌های نوین، جهت آسایش هر ایرانی در سازمان‌ها، موسسات، کارخانجات دولتی و خصوصی حضوری فعال داشته است..

خدمات ت اینوتک

شرکت گسترش هزاره فناوری ایده نوین با بیش از یک دهه تجربه موفق در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با بهره گیری از کارشناسان مجرب آماده ارائه خدمات مشاوره و طراحی شبکه‌های کامپیوتری و مراکز داده، مشاوره و طراحی رایانش ابری و … است.

سیدنی

دهلی

کاپ داون

آفریقا

لندن

برزیل

نیویورک

سان فرانسیسکو

خدمات و راهکار های ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.
100

خدمات نگه داری شبکه

100

پکیج دور کاری

100

اموزش

100

مشاوره و طراحی مرکز داده

100

مشاوره و طراحی شبکه های کامیپوتری

100

خدمات مجازی سازی و ذخیره سازی

100

خدمات امنیت و soc

100

خدمات رایانش ابری

100

مشاوره و طراحی سرویس های زیر ساختی