Active-Directory

Microsoft Infrastructure

نصب و راه‌اندازی و كانفيگ پيشرفته محصولات مايكروسافت اعم ازActive Directory ،DHCP ،DNS ،DFS ، Hyper-V ،CA و… همينطور كانفيگ Load Balance و Failover بروی سرويس‌های مذكور است. شركت اينوتک با بهره‌مندی از مجرب ترین تیم فنی و امنیتی در حوزه محصولات Microsoft، دارای تجربه نصب و راه اندازی و پشتيبانی انواع سرويس‌های مايكروسافتی در سازمان‌های بزرگ و حساس است. ارائه خدمات آموزشی تخصصی و برگزار کننده دوره‌های تخصصی Microsoft از ديگر خدمات شايان ذكر ما است.

microsoft-system-center

Microsoft System Center

امروزه سازمان‌ها فراوان به مدیریت و پشتیبانی یکپارچه و آسان سرور و شبکه خود همچنین مدیریت کاربران خود دارند. خدمات مایکروسافت system center در این زمینه کمک بسیاری به سازمان‌ها می‌کند. تیم متخصصان اینوتک با ارائه این خدمات به سازمان‌ها کمک ارائه می‌کنند این مجموعه دارای محصولات متنوعی است که سازمان‌ها براساس نیاز و با مشاوره تیم ما از آن‌ها می‌توانند بهره‌مند شوند :
MS Center Configuration Manager SCCM
MS Center Operations Manager SCOM
MS Center Data Protection Manager SCDPM
MS Center Virtual Machine Manager SCVMM

share-point

Microsoft sharepoint

در زمان حاضر اشتراک گذاری فایل‌ها، اسناد، مدارک و مستندات بین بخش‌های مختلف سازمان مانند دبیرخانه حسابداری و… کار بسیار مهمی است. مایکروسافت شیرپوینت به سازمان‌ها کمک می‌کند که به صورت یکپارچه و منظم فایل‌ها اشتراگ گذاری شود. تیم اینوتک با مشاوره و پیاده سازی این سرویس برای سازمان‌ها نظم و یکپارگی و حفظ دقیق اطلاعات را در کل سازمان فراهم می‌کند.

Exchange

Microsoft exchange

بسیاری از سازمان‌ها برای ارتباط بین کارمندان نیاز به سیستم ایمیل سازمانی جدا از ایمیل‌های تجاری مانند یاهو یا جیمیل دارند ولی برای راه اندازی این سرویس جداگانه نیاز به پیاده سازی و مدیریت هزینه بر است. سرویس مایکروسافت اکسچنج با ارائه خدمات ایمیل سازمانی سازمان‌ها را از این معضل بی‌نیاز کرده است. تیم متخصصان اینوتک با پیاده سازی و شخصی سازی این سرویس به شیوه‌ای که هر سازمان می‌خواهد آن‌ها را به ایمیل سازمانی کارآمد با مدیریت اسان مجهز می‌کند.

Skype

Microsoft skype

سرویس Skype for Business به دليل يكپارچگی با سرویس‌های اکتیو دایرکتوری و اكسچنج، یکی از پیچیده ترین سرویس‌های شركت مایکروسافت است. اسكايپ با ارئه سرویس‌های مختلف از قبیل Chat ,Voip ,Desktop Sharing Video call و… کمک بسزایی به شركت‌ها و سازمان‌های مختلف در سراسر دنيا به عهده دارد. شركت اينوتک بهره‌مندی از كارشناسان با تجربه خود، می‌توانند در زمينه نصب و راه‌اندازی اين سرويس با سازمان‌های مختلف همكاری داشته باشد.