Cisco

cisco-live

Cisco CUCM

امروزه تماس درون سازمانی نیاز خیلی از سازمان‌ها است با کمک سامانه مديريت ارتباطات يک‌ پارچه سیسکو يا همان (CUCM) این نیاز سازمان‌ها به خوبی می‌تواند رفع شود (CUCM) يک سيستم مديريت تماس‌های (VoIP) است كه يكي از المان‌های معماری (Collaboration) شركت Cisco است. راهکارهای ارتباطی Cisco اقدام به توسعه ارتباطات مبتنی بر انتقال صدا بر روی تجهيزات شبكه را نموده‌اند. اين ارتباطات با استفاده از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهايی از قبيلIP Phone ، Media Processing Deviser ،Multimedia Application، سرويس‌های جانبی از قبيل انتقال پيام جوابگوی نيازهای مختلف کاربران در شبکه‌های (VoIP) سازمان‌ها هستند.
تیم متخصصان اینوتک با ارائه و پیکربندی این سرویس بر روی زیرساخت شبکه سازمان‌ها به آن‌ها امکانات تماس سازمانی با ویژگی‌های زیر می‌دهد:
⦁ پشتیبانی از تماس‌های صوتی و تصویری
⦁ رابطه کاربری آسان و راحت
⦁ هزینه مناسب
⦁ مدیریت و نظارت بر شماره گیری‌های کاربران
⦁ VMware Installation
⦁ Redundant Server Cluster
⦁ و…

cisco-webex

Cisco Webex

سیسکو در سال ۲۰۰۷ میلادی شرکت WebEx Communication را خریداری نمود. از آن زمان تاکنون رویکرد جدیدی در محصولات کنفرانسینگ ایجاد شده است. توانایی فوق‌العاده این محصول در ارایه سرویس‌های کنفرانس تحت وب است.
با استفاده از این سرویس امکان برگزاری ویدیو کنفرانس‌ها آنلاین با ویژگی‌های بهتر برقرار شده است از جمله:
⦁ هزینه بسیار پایین به نسبت سرویس‌های دیگر
⦁ قابل دسترسی در هر موقعیت زمانی و مکانی
⦁ صدا و تصویر یکپارچه
⦁ ضبط، ویرایش و پخش جلسات
⦁ اشتراک گذاری اسناد
تیم متخصصان اینوتک با ارائه لایسنس و پیاده سازی این سرویس در سازمان‌ها تجربه ویدیوکنفرانس پیشرفته و قدرتمند با هزینه مناسب را برای آن‌ها ایجاد می‌کند.

cisco-stealthwatch

Cisco Stealth Watch

در دنیای اینترنت امروز رمزنگاری یکی از اصول در مباحث امنیت است؛ اما همانطور که سازمان‌ها جهت محافظت محرمانگی، داده‌های خود را رمزنگاری می‌کنند، هکر‌ها نیز جهت فرار از شناسایی شدن بدافزارهای خود توسط تجهیزات امنیتی شبکه، آن‌ها را به صورت رمزنگاری شده به سوی شبکه‌ها می‌فرستند. شرکت Lancop در سال 2000 تاسیس و رفته رفته به یکی از رهبران تولید راهکارهای ترکیبی هوش امنیت در شبکه تبدیل شد. این شرکت با استفاده از راهکارهای خود، محافظت شبکه­‌های تجاری در برابر حملات روز دنیای سایبری را فراهم ساخت. پلتفرم پرچم‌دار این شرکت با نام Stealthwatch بوده؛ که از سال 2015 توسط شرکت سیسکو (Cisco) خریداری شده و با نام Cisco Stealthwatch شناخته می‌­شود. یکی از اجزای اصلی راه کارهای (CTD (Cyber Threat Defense که به فارسی دفاع سایبری گفته می‌شود محصول Cisco stealthwatch است. این محصول سیسکو از جمله محصولات رده‌ی امنیتی سیسکو می‌باشد که با بهره‌گیری از الگوریتم‌های یادگیری ماشین و ابزار Flow Control تعبیه شده در این سیستم تمام ترافیک ورودی و خروجی شبکه را مانیتور می‌کند.
تیم متخصصان امنیت اینوتک با ارائه و پیاده سازی این سرویس برای سازمان‌ها امکانات امنیتی فراوانی برای آن‌ها فراهم می‌کند تا زیرساخت خود را از حملاتی که به شبکه توانستند نفوذ کنند حفظ کند مانند:
⦁ بدافزارهایی که نفوذ کرده‌اند با تکنولوژی (ETA) و هوش مصنوعی چند لایه شناسایی شده و پاسخ به آن‌ها صورت می‌گیرد.
⦁ ساده سازی تقسیم بندی شبکه و تفکیک سطح دسترسی‌های کاربران به منابع و دیتا
⦁ دیتاسنتر سازمان‌ها امن شود
⦁ امنیت سرویس ابری متصل به شبکه را با پلتفرم (SaaS) تامین می‌شود
⦁ افزایش سرعت پاسگویی به حواث و حملات و جلوگیری از خرابی طولانی مدت زیرساخت

cisco-prime

Cisco Prime

نیاز ضروری همه سازمان‌ها مانیتورینگ و مدیریت شبکه و دیتا درون آن است شرکت سیسکو با ارائه مجموعه سرویس Cisco Prime Infrastructure که به اختصار (PI) گفته می‌شود را برای مانیتورینگ شبکه ارائه کرد. این سرویس به روز ترین و جامع ترین نرم افزار مانتیورینگ ارائه شده توسط سیسکو برای رفع این نیاز سازمان‌ها است.
تیم متخصصان اینوتک با ارائه لایسنس و پیاده سازی این سرویس برروی زیرساخت سازمان‌ها قابلیت‌های زیر را به آن‌ها برای مدیریت و مانیتورینگ ارائه می‌کند:
⦁ امکان بررسی کارایی و کیفیت سرویس دهی نرم افزارهای موجود در شبکه
⦁ مشاهده و بررسی مقدار مصرف پهنای باند
⦁ امکان ایجاد کاربر و گروه‌های مختلف و دادن حق دسترسی‌های متفاوت
⦁ امکان یکپارچه سازی و هماهنگی با محصولات دیگر سیسکو مانند: ISEو MSE
⦁ ارائه گزارش‌های متنوع به قالب‌های مختلف از نتایج مانتیورینگ
⦁ قابلیت هماهنگی با WLC برای مدیریت Access Point های موجود در شبکه
⦁ High Availability
⦁ مشاهده مقدار پهنای باند مصرفی کل شبکه و کاربرا

cisco-ise

Cisco ISE

در دنیای امروز مدیریت و نظارت بر تجهیزات شبکه و کاربران از نیازهای بسیار مهم سازمان‌ها است که امری پیچیده است و نیاز به تیم متخصص دائم دارد. شرکت سیسکو با ارائه (ISE) که یکی از جدیدترین محصولات‌اش است به سازمان‌ها کمک می‌کند تا تمام شبکه خود را تقریبا در تمامی سطوح ببینند.
تیم متخصصان اینوتک با ارائه و پیاده سازی این سرویس برروی شبکه‌های سازمان‌ها امکانات فراوان در عین سادگی برای مدیریت تجهیزات و کاربران شبکه به مدیران آن می‌دهد نمونه‌هایی از این امکانات را می‌توان موارد زیر را نام برد:
⦁ پروفایل بندی تجهیزات
⦁ پشتیبانی از مولتی اکتیو دایرکتوری
⦁ مانیتورینگ و عیب یابی در کل شبکه
⦁ بررسی certificate ها که در چه وضعیتی هستند
⦁ Device-Profile Feed Service
⦁ Endpoint Posture Service
⦁ و…