iaas

IAAS(Infrastructure As A Service)

خدمات (Infrastructure as a service) که به اختصار (IaaS) نامیده می‌شود، به خدمات زیرساخت‌ها به عنوان سرویس شناخته می‌شوند. با استفاده از این خدمات شرکت‌ها می‌توانند امکانات زیرساختی خود را بدون خرید و مدیریت تجهیزاتی مانند سرور و فضای ذخیره سازی و حتی تجهیزات شبکه، راه اندازی کنند. تیم متخصصان اینوتک خدمات مشاوره و آنالیز نیازهای شرکت برای سرویس (IaaS) و ارائه و پیاده سازی آن را انجام می‌دهد. با کمک اینوتک و اجرایی این سرویس شرکت‌ها با کاهش چشمگیر هزینه‌ها، عدم نیاز به نیرو‌های زیرساختی و پشتیبانی بهره‌مند می‌شوند.

paas

PAAS(Platform As A Service)

خدمات (Platform as a service) که به اختصار (PaaS) نامیده می‌شود، یک مدل اثبات شده جهت اجرای برنامه است. در این مدل نیازی به مدیریت و پیکربندی زیرساخت‌های نرم افزاری و سخت افزاری در محل شرکت نیست. (PaaS) به جهت پشتیبانی کامل از چرخه حیات برنامه‌های وب طراحی شده است: تولید، تست، توسعه، مدیریت و اپدیت برنامه‌ها را پشتیبانی میکند. تیم متخصصان اینوتک با مشاوره و پیاده سازی و پشتیبانی این خدمات برای برنامه نویسان و سازمان‌ها صرفه جویی بسیار در هزینه‌های تولید و نگه داری و کاهش زمان دیپلوی و استقرار نرم افزار را فراهم می‌کند.

daas

DAAS(Desktop As A Service)

خدمات (Desktop as a service) که به اختصار (DaaS) نامیده می‌شود، شامل مدیریت تسهیلاتی مانند کامپیوترهای رومیزی، لپ تاپ‌ها و thin clients ها می‌شود. (DaaS) کسب و کار شما را از چرخه نامحدود خرید، پشتیبانی و ارتقا سیستم‌های کامیوتری بی‌نیاز می‌سازد. تیم متخصصان اینوتک با ارائه مشاوره در این زمینه به شرکت‌ها مخصوصا کسب و کارها و پیاده سازی این خدمات آن‌ها را از پیچیدگی‌ها راحت کرده و امنیت کامل اطلاعات، شخصی سازی و آسان سازی انتقال بین پلتفرم‌ها را فراهم می‌کنند.

saas

SAAS(Software As A Service)

خدمات (Software as a service) که به اختصار (SaaS) نامیده می‌شود، متداول ترین نوع ارایه سرویس‌های (Cloud) است. در این روش سرویس‌های مورد نیاز یک سازمان مانند سرویس ایمیل، سرویس آنتی ویروس و یا هر سرویس دیگری به کاربران ارائه می‌گردد و سازمان نیازی به خریداری، نصب و عیب یابی اپلیکیشن‌های مختلف در داخل سازمان نخواهد داشت. تیم متخصصان اینوتک با ارائه وپیاده سازی این سرویس ابری به شرکت‌ها و سازمان‌ها آن‌ها را از کارهای زمان گیر از قبیل نصب، ارتقا و مدیریت سرویس ها بی‌نیاز می‌کند.

staas

STAAS(Storage As A Service)

خدمات (Storage as a Service) که به اختصار (SaaS) نامیده می‌شود، به ذخیره سازی اطلاعات و دیتاها در فضای‌های ذخیره سازی ابری با کمک اینترنت است که به این صورت می‌توان از هرجا و مکانی به اطلاعات ذخیره شده به راحتی دسترسی داشت تیم متخصصان اینوتک با محاسبه حجم و اهمیت اطلاعات سازمان‌ها خدمات ذخیره‌سازی ابری را برای آن‌ها فراهم می‌کند و با کمک (STaaS) نیاز سازمان‌ها به خرید تجهیزات ذخیره‌سازی فیزیکی و پشتیبانی و نگهداری آن‌ها از بین می‌رود.