antivirus

آنتی ویروس

امروزه شبکه و زیرساخت و سیستم عامل‌ها بدون داشتن آنتی ویروس باتوجه به سطح و تعداد ویروس‌های موجود در سطح اینترنت نفوذ و آسیب پذیری زیادی را دارا هستند پس آنتی ویروس نیاز حیاتی سازمان‌ها است. ویژگی‌های مورد نیاز یک آنتی ویروس مناسب و کار آمد شبکه و سریع، قدرتمند و هوشمند، پشتیبانی کاربران است. تیم امنیتی اینوتک با ارائه مشاوره و آنالیز شبکه و دیتاهای شرکت بهترین آنتی‌ ویروس در سطح شخصی، شرکتی و تحت شبکه سازمانی همچنین با قابلیت شخصی سازی در ویژگی امنیتی موردنظر سازمان ارائه و پیاده سازی می‌کند.

firewall

دیواره آتش

دیوارآتش (Firewall) مانند یک دیوار از زیرساخت و شبکه شما محافظت می‌کند و تمامی اطلاعات ورودی به شبکه را نظارت می‌کند و دیتاهای غیرمجاز را اجازه ورود به شبکه نمی‌دهد. نقش دیوار آتش بسیار حیاتی است و کارایی بسیار بالایی دارد همچنین امکان دادن سطح دسترسی به کاربران درونی شبکه را نیز فراهم می‌کند. تیم امنیتی اینوتک خدمات فروش و نصب و پیکربندی انواع دیواره آتش‌ها را برای سازمان‌ها انجام می‌دهد.

tashkhis

سیستم‌های تشخیص و جلوگیری نفوذ

سیستم‌های تشخیص نفوذ که به (IDS) شناخته می‌شوند جزئی حیانی برای امنیت شبکه‌ها و کامپیوتر‌ها هستند این سیستم ترافیک شبکه را آنالیز می‌کند و درصورت وجود تهدید و خطر آن را تشخیص و به سامانه و تیم امنیتی اطلاع می‌دهد. این سیستم ترافیک شبکه را کند نمی‌کند و باعث تاخیر در انتقال نمی‌شود. سیستم جلوگیری از نفوذ که به اختصار (IPS) نامگذاری می‌شود نیز روشی دیگر برای حفظ امنیت شبکه‌ها است که علاوه بر تشخیض نفوذ از ورود آن‌ها جلوگیری نیز می‌کند و معمولا بعد از فایروال قرار می‌گیرد و کل دیتا ورودی و خروجی را کنترل می‌کند و علاوه بر تشخیص با نفوذ مقابله نیز می‌کند و این مزیت با کاهش سرعت نسبت به عملکرد (ids) برقرار می‌شود.
خدمات تیم امنیتی اینوتک در این زمینه به شرح زیر است:
مشاوره به سازمان‌ها درباره نیاز به (ips) یا (ids) یا ترکیبی از آن‌ها
نصب و پیکربندی (ips) برروی شبکه
نصب و پیکربندی (ids) برروی شبکه

test-nofoz

تست نفوذ

امروزه از بزرگترین دغدغه‌های سازمان‌ها حفظ امنیت اطلاعات و زیرساخت شرکت است. با گسترش هک‌ها و انواع روش‌های نفوذ به سازمان‌ها و خبر هک بزرگترین سازمان‌های دنیا این دغدغه دوچندان شده است. تست نفوذ و ارزیابی امنیتی حمله‌ای کنترل شده و بدون ایجاد خرابی است که سنجشی مناسب برای آسیب پذیری زیرساخت و نرم افزار‌های شبکه است. این حملات، شبیه ساز یک مهاجم و هکر واقعی است تا روش‌ها و راه‌های نفوذ ممکن توسط آن شناسایی شود.
تیم امنیتی اینوتک خدمات تست نفوذ داخلی و خارجی زیر را اجرا می‌کند:
تست نفوذ به وب سایت‌های سازمان‌ها و کسب و کارها
تست نفوذ به شبکه داخلی سازمان‌ها
تست نفوذ به برنامه و سرویس‌های مشخص زیرساخت‌های سازمان